Soffa Montis

Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis
Soffa Montis

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, Montis, 1980-tal, Nederländerna, svart skin och stålstomme, sitthöjd 42, längd 186 cm

Bruksslitage fläckar, sprickor

855039

2020-12-16