Skulpturer brons

Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons
Skulpturer brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, brons, bestående av stående mansfigur monterad på kopparsockel, höjd 28, figurkomposition, monterad på marmorsockel, monogramsignerad CAN, höjd 20 cm

Smärre slitage

855040

2020-12-21