Soffa Bröderna Andersson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, 3-sits soffa, model Largo, 1960-tal, riopalisander (dalbergia nigra) och lösa plymåer svart skinn, brickmärkt undertill, soffa längd ca 193 cm, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, skinn med repor, Citesintyg medföljer
855065
2020-12-30