Soffa Bröderna Andersson

Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, 3-sits soffa, model Largo, 1960-tal, riopalisander (dalbergia nigra) och lösa plymåer svart skinn, brickmärkt undertill, soffa längd ca 193 cm, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, skinn med repor, Citesintyg medföljer

855065

2020-12-30