Vas Ulrika Hydman Vallien

Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien
Vas Ulrika Hydman Vallien

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vas, polykrom dekor av blommor, märkt Kosta Boda Ulrica H.V 49702, höjd ca 34,5 cm

Slitage, mikronagg kan förekomma

855073

2020-12-21