Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vas, polykrom dekor av blommor, märkt Kosta Boda Ulrica H.V 49702, höjd ca 34,5 cm
Slitage, mikronagg kan förekomma
855073
2020-12-21