Soffa 3-sits

Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits
Soffa 3-sits

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 3-sits, 1950/60-tal, kretongklädsel i lin, ´Prima Vera´, Josef Frank, längd ca 210 cm, sitthöjd 44 cm, djup 80 cm

Grövre slitage på klädsel, fläckar, hål samt revor, två prynadskuddar samt gardinkappa medföljer

855082

2020-12-30