Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numr 94/100, 67x47 cm

Ej examinerad ur ram, bladet gulnat

855089

2020-12-16