Sabel 18/1900-tal

Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal
Sabel 18/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, med portepé, för underofficer, 18/1900-tal, balja i stål, längd ca 85, klinga 72 cm

Slitage

855104

2020-12-30