Sabel M Kemski & Co

Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co
Sabel M Kemski & Co

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, 1900-tal, märkt M Kemski & Co, Danzig, svärtad balja, total längd ca 93 cm

Slitage

855126

2020-12-27