Oidentfierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, signerad samt daterad 1961, olja på duk, ca 49x40 cm

855145

2020-12-21