Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, nyrokoko, förgylld samt bronserat, 2 delat fasettslipat spegelglas, dekor i pastellage, 170x56 cm
Skador och slitage
855147
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här