Akvarell Max Walter Svanberg

Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg
Akvarell Max Walter Svanberg

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad Max Walters -54, akvarell, ca 35x45 cm

855151

2020-12-27