Bokhyllor teak
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLOR, 2st, snarlika, 1950/60-tal, troligtvis Hugo Troeds, teak, överdel med hyllsektioner, underdel med dörrpar, invändigt med hyllplan, höjd ca 165, 95x40 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
855153
2020-12-17