Matsalsbord gustaviansk stil

Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil
Matsalsbord gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSBORD, bemålat, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, kannelerade ben, 2 uppläggningsskivor med sarg á 48, höjd ca 74, 140x100 cm, stödben medföljer

Smärre slitage

855183

2020-12-17