Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
GRINDAR, 1 par, smide, 1900-tal, ca 240x115 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage samt nedsmutsning
855186
2020-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner