Grindar smide

Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide
Grindar smide

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRINDAR, 1 par, smide, 1900-talets första hälft, höjd ca 147x210 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

855187

2020-12-28