Ljusplåtar 1 par 1700-tal

Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal
Ljusplåtar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1700-talets första hälft, försilvrad mässing, sannolikt Tyskland, monterade på träpaneler, 43x28 cm

Möjligen senare ljusarm samt pipor

855188

2020-12-18