Adolf Reich oljemålning

Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning
Adolf Reich oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADOLF REICH (1887-1963): Interiör, signerad och daterad A Reich 1924, olja på pannå, 29x37 cm

855196

2020-12-18