Golvlampa "Big Mama" Northern Lighting

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERRAN ESTELA OCH NEREO DELGADO, större golvlampa, "Big Mama", Northern Lighting, fot av vitlackerat trä, skärm av papper, dimmer, höjd inkl skärm ca 197, diameter ca 77 cm

Fot med viss krackelering i färgen, någon luftbubbla, smärre repor, funktionen garanteras ej

855200

2020-12-16