Soffbord Fogia

Soffbord Fogia
Soffbord Fogia
Soffbord Fogia
Soffbord Fogia
Soffbord Fogia
Soffbord Fogia
Soffbord Fogia
Soffbord Fogia

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Fogia, "Gustav", 1900-talets slut, körsbär, låda med draghandtag i sarg, höjd ca 48, 105x105 cm

Skiva något blekt, bruksslitage

855204

2020-12-17