Matservis Peking Gustavsberg
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAVSBERG, "Peking", matservis, 97 dlr, bestående av: 23 mattallrikar, 13+6 djupa, 12 fat, 12 assietter, 10 efterrätt, 3 terriner med lock, 13 diverse uppläggningsfat, större fiskfat, större runt fat, 2 såsbåtar
Nagg, missfärgningar, krackeleringar förekommer
855206
2020-12-27