Matservis Peking Gustavsberg

Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg
Matservis Peking Gustavsberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAVSBERG, "Peking", matservis, 97 dlr, bestående av: 23 mattallrikar, 13+6 djupa, 12 fat, 12 assietter, 10 efterrätt, 3 terriner med lock, 13 diverse uppläggningsfat, större fiskfat, större runt fat, 2 såsbåtar

Nagg, missfärgningar, krackeleringar förekommer

855206

2020-12-27