Golvvas porslin Kina
Vollendet
2021-02-28
855221
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger föreställande landskap i kartuscher mot orange grund, höjd 34 cm
Smärre nagg, slitage