Golvvas porslin Kina

Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina
Golvvas porslin Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger föreställande landskap i kartuscher mot orange grund, höjd 34 cm

Smärre nagg, slitage

855221

2021-02-28