Buddha trä
Closed
2021-02-28
855224
| Sold for | 42 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BUDDHA, bemålat och guldlackat trä, Sydostasien, höjd 59 cm
Slitage, skador, färgförluster