Buddha trä

Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA, bemålat och guldlackat trä, Sydostasien, höjd 47 cm

Bortfall av färg och guldlack, slitage, smärre skador

855225

2021-02-28