Buddha trä
Vollendet
2021-02-28
855225
| Höchstes Gebot | 11 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BUDDHA, bemålat och guldlackat trä, Sydostasien, höjd 47 cm
Bortfall av färg och guldlack, slitage, smärre skador