Lampa Asea
Vollendet
2020-12-27
855231
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ASEA, bordslampa, 1950-tal, grålackerad metall, ställbar arm, längd ca 120 cm
Slitage