Lampa Asea

Lampa Asea
Lampa Asea
Lampa Asea
Lampa Asea
Lampa Asea
Lampa Asea
Lampa Asea
Lampa Asea

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASEA, bordslampa, 1950-tal, grålackerad metall, ställbar arm, längd ca 120 cm

Slitage

855231

2020-12-27