Takarmatur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, 3-armade, stomme i mässing, glaskupor i frostat glas, höjd ca 30, diameter 68 cm

Obetydliga nagg

855239

2020-12-17