Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, mahognyfanér, 1900-talets början, nyckelhål i mässing, 4 lådor, överdel med 5 hyllplan i varierande storlek, sidoknapp öppnar skåpets dörrpar, höjd ca 127, 82x40 cm

Tryckskador, slitage, nycklar finns att hämta i utlämningen

855243

2020-12-17