Satsbord 1900-talets andra hälft
2020-12-17
855271
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, infälld glasskiva, 42, 51x51 cm
Brukslitage, smärre ytskador