Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, troligtvis Danmark, teak, två utragbara skivor i sarg à 47,5, höjd ca 74, 135x85, maximal längd 230 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, något solblekt bordsskiva, ställvis mindre stötmärken

855276

2020-12-22