Matbord teak
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, troligtvis Danmark, teak, två utragbara skivor i sarg à 47,5, höjd ca 74, 135x85, maximal längd 230 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, något solblekt bordsskiva, ställvis mindre stötmärken
855276
2020-12-22