Kerstin Hörlin Holmquist soffa Paradiset
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, blå textil klädsel, klädda knappar, sitthöjd ca 40, längd 183
Smärre slitage, ställvis bruksspår på klädsel
855283
2020-12-22