Porträtt efter Jean-Baptiste Greuze
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JEAN-BAPTISTE GREUZE, kopia efter (1800-tal): Porträtt av en ung flicka, olja på duk, 46 x 39 cm
Originalmålningen finns sannolikt i Musée Condé i Chantilly, Frankrike.
Dubblerad, retuscher
855292
2021-02-28