Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP (5) rokokostil, 1900/200-tal,1 soffa, 2 fåtöljer, 2 stolar, stomme i trä, bronserade, sitthöjd mellan ca 47-50 cm

Ställvis slitage

855295

2020-12-22