Fåtölj Dux

Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Dux, 1970-tal, stomme av kromade stålrör, klädsel i skinn, med fotpall, sitthöjd ca 38 cm, rygghöjd 100 cm

Bruksslitage, patina på skinn, ställvis fläckar och märken

855298

2020-12-22