Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PUFFAR (2) skinn, sitthöjd ca 22 cm
Lagning, en med spricka vid öppningen i botten, bruks och åldersrelaterat slitage
855301
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här