Puffar

Puffar
Puffar
Puffar
Puffar
Puffar
Puffar
Puffar
Puffar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUFFAR (2) skinn, sitthöjd ca 22 cm

Lagning, en med spricka vid öppningen i botten, bruks och åldersrelaterat slitage

855301

2020-12-26