Friedrick Jürgensson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIDERICH JÛRGENSSON (1903-1987) Motiv från Rom, signerad samt daterad 49, olja på pannå, ca 46x38 cm

855303

2020-12-26