Certina damarbandsur

Certina damarbandsur
Certina damarbandsur
Certina damarbandsur
Certina damarbandsur
Certina damarbandsur
Certina damarbandsur
Certina damarbandsur
Certina damarbandsur

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

CERTINA, damarbandsur, förgylld metall, urtavla ca 15 mm diameter

Smärre slitage

855315

2020-12-26