Tuppar Kina 1900-tal

Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal
Tuppar Kina 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, Kina, omkring 1900-talets mitt, i form av tuppar, glaserat porslin, höjd 20-25 cm

Smärre slitage

855317

2020-12-26