Yngve Ekström
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YNGVE EKSTRÖM, (3 dlr), fåtöljer samt bord, för Swedese, furu, bränmärkta, stolar med textilklädda dynor, bordets höjd ca 43, 120x60, fåtöljernas sitthöjd ca 31, rygghöjd 70 cm
Bruksspår och slitage på bord, repor och märken, smärre slitage på fåtöljerna
855320
2020-12-22