Yngve Ekström

Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström
Yngve Ekström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YNGVE EKSTRÖM, (3 dlr), fåtöljer samt bord, för Swedese, furu, bränmärkta, stolar med textilklädda dynor, bordets höjd ca 43, 120x60, fåtöljernas sitthöjd ca 31, rygghöjd 70 cm

Bruksspår och slitage på bord, repor och märken, smärre slitage på fåtöljerna

855320

2020-12-22