Bengt Hegethorn oljemålning

Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BENGT HEGETHORN (1925-1999): Stilleben, signerad B Hegethorn, olja på duk, ca 58x42 cm

855325

2020-12-26