Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1700/1800-tal, luckor med bakomliggande senare hyllplan i valnöt, luckorna med kasetter, skurna huvuden på sidorna, ek, nyckel finns, höjd ca 83 samt 155x61 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

855333

2020-12-26