Skåp
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1700/1800-tal, luckor med bakomliggande senare hyllplan i valnöt, luckorna med kasetter, skurna huvuden på sidorna, ek, nyckel finns, höjd ca 83 samt 155x61 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
855333
2020-12-26