Golvlampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, 1 ljuspunkt, höj och sänkbar, mässing, skärm, märkt i botten, högsta höjd ca 125 cm
Stötmärken, repor, en axelring borta, slitage, funktionen garanteras ej
855334
2020-12-26