Yrjö Kukkapuro matgrupp
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YRJÖ KUKKAPURO, matgrupp, (4 dlr), för Lepo Finn, Finland, bord med rund skiva i teak, centralben i bronserad metall, 4 stolar med svart konstskinn, bordets höjd ca 73, diameter 100, stolarnas sitthöjd 41 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis skador på stolarnas klädsel
855337
2020-12-22