Yrjö Kukkapuro matgrupp

Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp
Yrjö Kukkapuro matgrupp

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

YRJÖ KUKKAPURO, matgrupp, (4 dlr), för Lepo Finn, Finland, bord med rund skiva i teak, centralben i bronserad metall, 4 stolar med svart konstskinn, bordets höjd ca 73, diameter 100, stolarnas sitthöjd 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis skador på stolarnas klädsel

855337

2020-12-22