David Rosén byråer NK
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAVID ROSÉN, byråer, (2 st), ur Futura-serien, fanerad i mahogny, 4 lådor vardera, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm
1 nyckel medföljer vid utlämningen
855344
2020-12-22