David Rosén byråer NK

David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK
David Rosén byråer NK

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAVID ROSÉN, byråer, (2 st), ur Futura-serien, fanerad i mahogny, 4 lådor vardera, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm

1 nyckel medföljer vid utlämningen

855344

2020-12-22